Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Туризм

     Туризм не обмежується відпочинком для відновлення життєвих сил, але і служить задоволенню пізнавальних, естетичних, соціальних потреб людини. У такому розумінні туризм можна розглядати в історичному плані як продовження традицій різних видів подорожей яке здатне охопити Вас повної насиченістю життя, подарувати казку і радість буття, підходить абсолютно кожному, байдуже якої Ви статі і скільки Вам років.

Подорож в Карпати стане справді незабутнім, пізнавальним, наповненим масою позитивний вражень і емоцій. Одним з найвідоміших курортів Карпат, в чарівному куточку України, в лоні гір, є перлина туризму - Яремча, який щодня протягом довгих років приймає гостей з усієї України та закордону. З кожним роком кількість приїжджих збільшується в сотні разів, відповідно поліпшується сервіс послуг.

     Місто розташоване в Івано-Франківській області України та знаходиться на висоті 585 метрів над рівнем моря, на березі річки Прут. Яремча є нізкогорним кліматичним курортом, тому такий привабливий як в літній, так і в зимовий період. Саме тут проходить дорога до найвищої гірської точки Карпат - Говерла.

     Відпочинок в Яремче включає в себе таке розмаїття розваг, пам'яток, пам'ятних історичних місць, що часом навіть важко собі це уявити! У його околицях знаходиться безліч водоспадів, скель, печер і мальовничих куточків природи. Головні цікавинки Яремче, це: водоспади Пробій, Женецький Гук, один з найбільших водоспадів України, що розташований не далеко від Яремче, джерела мінеральних вод, вольєри з козулями, оленями, кабанами, стежка Довбуша, дерев'яні церкви XVI- XVIІ ст., Сувенірні базарчики . В Яремче самобутній гуцульський колорит гармонійно поєднується з розвинутою інфраструктурою туристичного центру. Яремчани славиться гуцульськими звичаями, традиціями, які так тягнуть. Влітку можна піднятися в гори, як пішки, так і на конях. Прогулятися на квітучі долини, вздовж хвойних лісів, вдихнути на повні груди чисте гірське повітря, просочений хвоєю і пряних трав, купуватися в кришталево чистій гірській річці, яка тремтінням по шкірі залишить прохолодну свіжість на пам'ять, сходити за грибам і ягодами. Взимку курорт традиційно зустрічає любителів гірськолижного спорту, сноуборду, катання на санях. Не залишить вас байдужими також прогулянки вздовж алей дерев на снігоході. Подорожуючи по Прикарпаттю, ви переконаєтеся, що народ тут здавна релігійний, тому свідчення безліч церков з дзвіницями і монастирів. Курорт Яремче один з основних оздоровчих куточків Карпатського регіону, що спеціалізується переважно на лікуванні і профілактиці захворювань дихальної, серцево - судинної системи, ревматизму, опорно-рухового апарату, розладів нервової системи і лікування хвороб травлення. Сприятливий для зміцнення здоров'я клімат; сульфідні, йодо-бромні та вуглекислі мінеральні води місцевих джерел, а також поклади торф'яних лікувальних грязей, виключно чисте повітря. Відчути себе Венерою тут може кожна гостя Яремче, скупавшись у річці Прут, яка має ефектом гідромасажною ванни і приголомшливою енергетикою. Хто хоч раз побував в Яремче, обов'язково повернеться сюди ще раз. І це не дивно, адже будь-який відпочиваючий, незалежно від положення, матеріального достатку, віку неодмінно знайде собі заняття до душі.
Видався вільний час? Відпочиньте від турбот великого міста, подаруйте собі ковток здоров'я в єдності з природою. Відчути цю атмосферу, побачити унікальні куточки Карпат, вдихнути подих гір і п'янкий аромат лікарських трав в чарівному ансамблі мелодійного дзюрчання кришталевих струмків і водоспадів, Вам допоможе Яремча !!!

Яремче

Адреса

Україна, Івано-Франківська обл.,
м. Яремче, вул. Петраша, 15

Телефон

+38(097) 517 28 51

Ми в соц. мережах

FB VK